עכשיו 20 יולי 2019, 16:19

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 
החלום המושלם 
מחבר הודעה

הודעה החלום המושלם
לפני שאתם קוראים את היצירה בבקשה תיכנסו ללינק :

http://www.youtube.com/watch?v=6LrB7NoS ... re=related

הם רודפים אחריי. תצילו אותי! אני לא מוכן למות! יריות מפלחות את האוויר. חתוכות אותו לחצאים ואז לרבעים. השמש עוד לא הספיקה להתחבא במאורתה והירח כבר מציץ מבעד לעננים הלבנים. הכל פה מתערבב ומתחלף. קר לי! אני לא יודע מה לעשות. אני רועד בתוך ליבי. בום! מחט ננעצת בתוך הוריד. אישונים מתרחבים. הקוקאין נותן אותותיו. הם רודפים אחריי, האנשים האלה.

היא עזבה אותי, נהפכה להיות נרקומנית מסריחה. ואני עוד חשבתי לחיות איתה ביחד. זונה! אני מפחד, מהחיים, עוצם עיניים רואה את כל הצרות מול עיניי. מספיק כבר להיות אנורקסית! שוב זונדה! ושוב סמים. הכל מתערבב נצבע בנעיגות של מזרקים ואבקות לבנות וכמובן לא לשכוח א ת כדורי הדיאטה. ספיד ועוד אחד, אחר אחרי השני. השיניים חורקות. אני לא רוצה להיות לבד. הזיות - צבעים מתערבבים ריקודים בתאים שבמוח. כולם ח ו ג ג י ם- חוץ ממני. אל תבכי - תבכה. אני אוהב אותך! כל כך. אבל רגע זה בעצם אני! למה אני מדבר לעצמי?! בא לי לנגן, איפה הפסנתר? אווי! זין מכרתי אותו תמורת חצי קילוגרם קוקאין. הם רודפים אחריי, כל האנשים האלה שאני חייב כסף. בום! ירייה כמעט חותכת את האוזן שלי.

אני רוצה לנשום, באמת! לא להתנשף. מספיק ללחוץ עליי. אני לא רוצה בכלל להיות איתכם. הדמעות שוב זולגות על לחיי, מנסות לקרר בייאוש את השפעת האקסטזה. אני צמא בא לי לשתות. אני נחנק! שמישהו יעזור לי! אני לא רוצה למות! בום! עוד ירייה. הם בהחלט מתקרבים אליי. איזה דפק! אני אבוד בתוך עצמי. שוב פעם הזיות. פרפורים. רצועות אלסטיות נמתחות. לעזאזל אני נראה כמו הכבשה דולי השיבוט! אני לא יכול להפסיק אני עוד יותר עמוק שם! די! בבקשה שמישהו יושיט יד! ויציל אותי מכאן! מן התהום! מעצמי! בבקשה! אני מבטיח יותר לא לאכזב. כל מה שרציתי הוא להרוויח כסף. מספיק להביט בי בזלזול! אני אתחיל לאכול! בבקשה אל תתעללו בי. היי! מספיק לגנוב לי כאן את הדברים! אלה הסמים שלי. לך תזדיין. בום! פנס כחול- ס ג ו ל מ א י ר.

בום מכה בכבד! אני מדמם מהפה.

כואב לי! בבקשה תצילו אותי! מהסכיזופרניה שלי.

13 אוגוסט 2009, 14:59
פרופיל אישי אתר
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש: